Milá žena, možno si už počula, že ak žena pozná svoju cyklickú podstatu a rozumie svojmu  Ak máš nepravidelný cyklus, bolestivú ovuláciu, si podráždená v premenštruačnej fáze, neprichádza vysnívané otehotnenie, máš obavy z menopauzy, Tvoja dcéra sa už blíži k veku, keď sa stane ženou a Ty nevieš, ako s ňou o ,,tom" hovoriť...tak práve na tieto témy sa môžeme spolu pozrieť a zmeniť to k lepšiemu. Áno, je čas. Mám veľkú radosť, že žien, ktoré chcú prechádzať svojím ženským mesačným cyklom vedome a tak to aj odovzdávať svojim dcéram, je stále viac. Áno, veľmi sa teším, že sa krôčik po krôčiku učíme využívať dary, ktoré nám príroda darovala v podobe nášho ženského rytmu tela. Teším sa na teba na individuálnej  konzultácii.

Slávka Pariláková – cyklické konzultácie

,,Domov je jediné miesto na Zemi ktoré máš. 
A často práve Domov je i zdrojom nášho stresu. Lebo, v tejto rýchlej dobe sme tým všetkým, čo v ňom potrebujeme urobiť, zahltené, poznáš to?. Ak robíš domáce práce, len úchytkom popri Tvojej práci, či malých deťoch, tak miesto radosti z toho, že tvoríš  Domov, padáš vyčerpaním a máš pocit, že robíš dokola to isté. A neporiadok je aj tak všade. Poď sa na to  so mnou pozrieť. Povieš mi, čo Ťa presne doma trápi a zatočíme s tým. Pomôžem Ti nájsť cestu, ako z toho von. Ako si to doma celé nastaviť inak - tak, aby to fungovalo a Ty si sa nevyčerpávala. A objavíš v sebe Pani svojho domu, ktorá si Vie, ako ,,na to". Do videnia na konzultácii.

Život prináša mnohé témy a neraz je to výzva. Tvoje osobné témy, ktoré Ťa trápia, tvoj partnerský vzťah a to, čo v ňom škrípe, vzťahy  s deťmi, výchova detí, ktorá dá niekedy zabrať, a pritom, tak veľmi nám na tých deťoch záleží, vzťahy na pracovisku, čo sú niekedy ,,nanevyržanie", zmena zamestnania, ktorú plánuješ ale nevieš, ako a či na to ísť, témy Tvojho domova, a všetkého, čo sa v ňom deje...je toho toľko, s čím sa v živote môžeš stretnúť. Ak máš pocit, že si v niečom  potrebuješ urobiť jasno, tak som tu pre Teba. Pozrieme sa na to spolu a odhalíš, že všetku múdrosť, čo k riešeniu potrebuješ, máš v sebe. Iba ti pomôžem poodhaliť závoj, cez ktorý teraz možno nevidíš. Teším sa na Teba v konzultácii.

Slávka Pariláková – koučing – kuzlozeny