Je veľa možností, ako upratovať. 

Môžeš sa pri tom trápiť, nudiť, vyčerpávať, alebo mať pocit, že v tom zlyhávaš.

A môžeš to odkladať aj roky ,,na potom..."

 

Ale, môžeš prísť na môj Masterclass Zdarma, kde Ti ukážem,

že sa do toho môžeš pustiť aj inak.

Upratovanie môže byť Tvoja objavná a obohacujúca cesta za múdrosťou ženy – Tvorkyne Domova.  

Ukážem ti, ako si špajzku alebo potravinovú skrinku upraceš tak,

ako nikdy predtým.

 

Naozaj.

 

Múdro. Prakticky. S veľkým presahom do šťastia Teba samej i Tvojho Domova.

Predstavím Ti moje nové know-how:

Slow cleaning s Múdrosťou ženy – Panej svojho Domu.

Áno, začneme v špajzke, a má to svoj dôvod.

Príď na môj Masterclass ZDARMA

a všetko pochopíš.

Máš aj ty pocit, že by si sa mala pozrieť konečne do svojej špajzky, alebo potravinovej skrinky v kuchyni skôr, ako sa tam pozrú mravce alebo mole?

Je Tvoja špajzka ,,kumbálom pre všetko, čo nemáš kam odložiť?

Stáva sa ti, že nájdeš múky aj pár mesiacov po záruke? 

Chceš mať prehľad a vytvoriť si vlastný systém? 

Bojíš sa do toho aj pustiť, lebo vlastne nevieš, čo s tým a koľko by ti to trvalo a popri práci či deťoch na to nemáš čas?

A chceš mať tú špajzku predsa len prehľadnú a mať tam systém, ale ten pocit, že máš ,,ísť a upratovať", tak ten ťa absolútne neláka? 

Lebo to upratovanie je fakt taká trápna a hnusná práca?

Je čas tieto veci zmeniť, lebo Ty si určite takúto energiu odporu nechceš so sebou vláčiť naveky. Nie je to skrátka zdravé a už dávno cítiš, že Ti to neslúži. 

Tak sa pridaj na Masterclass a ukážem Ti moju novú metódu – novinku, ako upratovať. Tentokrát, s múdrosťou ženy – Tvorkyne domova. 

Súhlasíš?

Stretneme sa na Masterclass:

,,UPRATANÉ S MÚDROSŤOU ŽENY"

 

part 1 – Špajzka

alebo potravinová skriňa

 

zo seriálu:

Slow cleaning Panej svojho Domu

 

13. 5. 2024

17.00 hod.

 

Pre ženy – Tvorkyne domova.

Kto masterclass povedie?

Volám sa Slávka Pariláková

A sprevádzam ženy témou Žena a Domov na ceste k poznaniu seba samej a objavovaniu múdrosti ukrytej v nás samoných. Vnímam, ako je téma Žena a Domov  veľmi dôležitá pre šťastie a zdravie nás žien i našich blízkych. 

Som Lektorka vzdelávania dospelých a  certifikovaná Facilitátorka kruhu a kruhovej komunikácie. Som tiež certifikovaná lektorka Cyklickej ženyženská Koučka s vášňou k príbehom.

Som žena, mama dospelej dcéry a malého synka, manželka, sestra, dcéra, kamarátka...tak ako Ty a mnohé ďalšie ženy, vstupujem i ja v živote do viacerých rolí. A je to občas výzva, poznáš to asi tiež. 

Denne musíme všeličo ,,stihnúť", zariadiť, deti a domácnosť a partner a záhrada a neraz je toho na nás veľa... a práve preto, vytváram  nové pohľady na domáce práce tak, aby nás neubíjali, ale naopak, aby sme pri nich rástli do múdrosti ženy a kvitli do krásy a zdravia. A snami naše rodiny.

Domov je miesto, kde žijeme náš príbeh. 

Doprajme si, urobiť si upratovania objavnú cestu, na ktorej môžeme rásť do múdrosti ženy a kvitnúť do jej krásy a zdravia. 

Áno, dá sa to. 

Teším sa na Teba,
S láskou Slávka.

Objednávka:

Odosielaním formulára súhlasíte, že vám môžem posielať informácie a môžem spracovať vašu e-mailovú adresu a meno. V prípade, ak používam vaše osobné údaje za účelom doručovania komerčnej komunikácie na vašu e-mailovú adresu alebo v iných prípadoch, kde ste nám udelili súhlas, uchovávame tieto údaje, kým nám príslušný súhlas neodvoláte. Vaše údaje sú u nás v bezpečí. Pre účely nadviazania kontaktu súhlasím s podmienkami Ochrany osobných údajov*