..

..

Milá žena, maminka dcérky, pozývam Ťa...

...na PREDNÁŠKU o tom, ako môžeme my, ženy, svoje dcérky pripraviť na to, že sa jedného dňa stanú ženami a príde čas ich menštraučného cyklu.

Kedy našim dcérkam o tom povedať prvýkrát?

Ako im to povedať?

Ako s nimi o ženskej cyklickosti vôbec hovoriť aj vtedy, ak sú už väčšie a svoj cyklus už majú?

Mami, dievčatá v škole hovorili že...

Áno. Jedného dňa sa o tom budú baviť  dievčatá v škole. Alebo v inom kolektíve detí. Skôr či neskôr to proste medzi dievčatami príde. Alebo sa to už aj deje a ona sa Ťa na to už  pýta. Alebo sa nepýta, iba počúva, čo hovoria baby v škole. A možno nerozumie. Možno má  strach alebo sa o tom  hanbí hovoriť. 

Príď na moju prednášku a vety: ,,Mami, dievčatá v škole hovorili, že..." sa už nikdy nebudeš musieť obávať.

Čo sa dozvieš na prednáške?

  • Vysvetlím Ti, ako funguje náš ženský menštruačný cyklus, predstavím Ti jeho 4 fázy. Vysvetlím Ti tiež, ako nás náš ženský cyklus ovplyvňuje, či už si to uvedomujeme alebo nie.
  • Vysvetlím Ti, ako môžeš do tohoto tajomstva a krásy ženského menštruačného cyklu zasvätiť svoju dcérku a prečo je to pre ňu dôležité. Ako s ňou o tom hovoriť tak, aby to bolo prirodzené, ľahké a príjemné pre Teba i pre ňu.
  • Pomôžem Ti zorientovať sa v tom, čo všetko jej vlastne o ženskej cyklickosti povedať a kedy o tom začať hovoriť, alebo, ako s ňou komunikovať vtedy, keď už svoj cyklus má a možno mu celkom nerozumie, alebo sa v ňom dobre necíti.
  • Spoznáš, aké je to príjemné, keď budeš na všetky dcérkine otázky pripravená.

Príď. 

Túto prednášku sa oplatí zažiť.

Príď, pretože Teba a Tvoju dcéru spája vzácne puto.

Puto ženskosti.

Príď a odnesieš si Klenoty poznania, a budeš vedieť, ako ich  odovzdať svojej dcére.

Kto prednáša?

Volám sa Slávka Pariláková a som certifikovanou lektorkou Cyklickej ženy, transformačnou koučkou a lektorkou vzdelávania dospelých, autorkou projektu Kúzlo ženy.

V mojom príbehu života mi bolo dopriate spoznať, aký dar má žena ukrytý v poznaní svojho cyklu k tomu, aby mohla  naplno žiť svoj život. V radosti. Ak žije naladená na svoj ženský cyklus...dejú sa zázraky. Keď som pochopila kúzlo ženskej cyklickej premenlivosti ako zdroj nikdy nehasnúcej príťažlivosti, zdravi a vitality bez ohľadu na vek, zatúžila som podeliť sa o toto poznanie s inými ženami, aby sa oni mohli podeliť o tom zase so svojimi dcérami a tie potom so svojim dcérami...  A tak som sa stala sprievodkyňou žien ich ženským cyklickým svetom a vytvorila som projekt Kúzlo ženy, ktorého krédom je: 

,,Šťastná žena - Harmonický domov - Láskyplné vzťahy sú hodnoty, o ktorých nemusíme iba snívať. Môžeme ich vedome tvoriť."

 

 

Kedy: 8. 6. 2023

Kde: Banská Bystrica: Centrum Bea - oáza zdravia a krásy a oddychu, Horná 54

V čase: 17.00 - 19.00

Vstupné: 20 €

 

Teším sa na Teba, milá žena.

S láskou Slávka.

Áno, prihlasujem sa na prednášku Klenoty pre Tvoju dcéru a viem, že: 

- prednáška sa koná v Banskej Bystrici v Centre Bea - oáza krásy, zdravia a oddychu, 8. 6. 2023 v čase  17.00 - 19.00 hod.

- cena za prednášku je 20 €

- sumu zaplatím vopred prevodom

- v prípade zrušenia kruhu zo strany organizátora mám nárok na 100% vrátenie zaplatenej sumy

- prednáška má informačný charakter a nie je náhradou lekárskej, terapeutickej ani inej odbornej starostlivosti.

Prihláška na prednášku

Objednávam si (vyberte možnosť)
Spôsob platby*